Gerl Károly (1857-1907) 1977. "Tagsági érem" Br (2x; 26,41g és 25,94g/39mm) és Ag (30,60g/0.925/39mm). Az egyik Br és az Ag névre szóló érmek, keltezéssel + 1999. "Tagsági érem / 30 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete" sorszámozott, névre szóló Ag emlékérem (33,77g/0.925/42,5mm) T:1- (a két Ag eredetileg PP) patina / Hungary 1977. "Tagsági érem (Membership medal)" Br (2x; 26,41g és 25,94g/39mm) ...
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1920. "Magyar Úszó-Szövetség Bajnoki Érme / Toronyugrás 1938 II." jelzett Ag díjérem, hátoldalon "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (54,71g/0.800/50mm) T:2 patina- / Hungary 1920. "Magyar Úszó-Szövetség Bajnoki Érme / Toronyugrás 1938 II. (Champion's Medallion of Hungarian Swimming Association - High Diving 1938. II)" hallmarked Ag award medallion, with "LUDVIG BP" m...
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) DN "Isa pur és chomuv wogmuc" egyoldalas Br plakett (62,22g/44x60mm) T:1-,2 / Hungary ND "Isa pur és chomuv wogmuc" one-sided Br plaque with qoute of Funeral Sermon and Prayer, the oldest known and surviving contiguous Hungarian text (62,22g/44x60mm) C:AU,XF HP.: 2621.
Huber Oszkár "Tarján" (1875-1933) 1925. "Magyar Labdarúgók Szövetsége 1909" jelzett Ag sport díjérem, füllel, szalag nélkül, hátoldalon gravírozva "Magyar Kupa I. 1925" (18,94g/35,5mm) T:2 ph. / Hungary 1925. "Magyar Labdarúgók Szövetsége 1909 (Hungarian Football Association 1909)" hallmarked Ag medallion with ear, without ribbon, reverse engraved "Magyar Kupa I. 1925". Sign.: Oszkár Huber "Tarján...
Imre Gábor (1890-1976) 1936. "Kecskemét Hirös Hét / Örvös János szerkesztőnek" Br emlékérem "LUDVIG" gyártói jelzéssel (76,50g/59mm) T:2 kis patina / Hungary 1936. "Kecskemét Hirös Hét / Örvös János szerkesztőnek (Kecskemét Famous Week - For János Örvös editor)" Br commemorative plaque with "LUDVIG" makers mark. Sign.: Gábor Imre (76,50g/59mm) C:XF small patina
Kampfl József (1939-) 1981. "XII. Fül- Orr- Gégészeti Világkongresszus, Budapest / Dr. Poltzer Ádám" angol nyelvű felirattal ellátott Br emlékplakett (458,15g/101mm) T:2 / Hungary 1981. "XII. World Congress of Oto- Rhino- Laryngology, Hungary, Budapest / Dr. Adam Poltzer" Br commemorative medallion. Sign.: József Kampfl (458,15g/101mm) C:XF
Kiss György (1943-2016) 2001. "Száz éves a Magyar Numizmatikai Társulat / MCMI - MMI" Br emlékplakett, peremén számozott (398,43g/87mm) T:1- / Hungary 2001. "Száz éves a Magyar Numizmatikai Társulat / MCMI - MMI (100th Anniversary of the Hungarian Numismatic Society)" Br commemorative plaque, numbered on edge. Sign.: György Kiss (398,43g/87mm) C:AU