Nagy-Britannia 1862. "Viktória királynő / Londoni Világkiállítás" ón emlékérem. Szign.: Ottley (33,28g/53mm) T:2,2- ph. / Great Britain 1862. "Queen Victoria / The International Exhibition of 1862" tin commemorative medal. Sign.: Ottley (33,28g/53mm) C:XF,VF edge error
Nagy-Britannia DN "W C H F PRINC AVR ET ANNA MAG BRIT / STADHOULDER ADMIRAAL & KAPTTEYN GENERAAL VAN 7 PROVINTIEN" kétoldalas Br emlékérem (16,69g/41mm) T:3 ki. / Great Britain ND "W C H F PRINC AVR ET ANNA MAG BRIT / STADHOULDER ADMIRAAL & KAPTTEYN GENERAAL VAN 7 PROVINTIEN" double-sided Br commemorative medallion (16,69g/41mm) C:F cracked
Német államok / Hannover 1769. "Vernon admirálisnak, aki hat hajóval elfoglalta Portobellot és visszaállította a britek dicsőségét" kétoldalas Br emlékérem (13,44g/37mm) T:2 / German States / Hanover 1769. "THE BRITISH GLORY REVIV D BY ADMIRAL VERNON / WHO TOOK PORTO BELLO WITH SIX SHIPS ONLY" double-sided Br commemorative medallion (13,44g/37mm) C:XF
Német Államok / Szászország 1826. "Johann Wolfgang von Goethe" Cu emlékérem. Szign.: Friedrich Anton König (37,48g/43mm) T:1-,2 ph. / German States / Saxony 1826. "IOH. WOLFG. VON GOETHE / MDCCCXXVI" Cu medallion. Sign.: Friedrich Anton König (37,48g/43mm) C:AU,XF edge error
Német Birodalom 1883(?) "WILHELM I. KAISER VON DEUTSCHLAND / NATIONAL DENKMAL AUF DEM NIEDERWALD (I. Vilmos Németország császára / Niederwald-i Nemzeti Emlékmű)" kétoldalas fém emlékérem (47,53g/51mm) T:2 ph. / German Empire 1883(?) "WILHELM I. KAISER VON DEUTSCHLAND / NATIONAL DENKMAL AUF DEM NIEDERWALD" double-sided commemorative medallion (47,53g/51mm) C:XF edge error
Német Birodalom 1908. "Ehrendenkmünze der Versuchs- und Lehranstalt für Brauerei in Berlin 1883-1908 (A sörfőzdei oktatásért és kutatásért emlékdíjérem, Berlin 1883-1908)" kétoldalas Ag emlékérem, fémjel nélkül, "OERTEL BERLIN" gyártói jelzéssel, eredeti tokban. Szign.: R. Felderhoff (101,50g/60mm) T:1-,2 / German Empire 1908. "Ehrendenkmünze der Versuchs- und Lehranstalt für Brauerei in Berlin 18...
Olasz Államok / Lombardia-Velence / Milánó 1844. "Gian Galeazzo Visconti (1351-1402) / Milánói dóm" ezüstözött Br emlékérem, Francesco Broggi műve, jelzés nélkül (44,47g/47mm) T:2 ezüstözés kopott / Italian States / Lombardy-Venice / Milan 1844. "Gian Galeazzo Visconti (1351-1402) / Milánói Cathedral" silver plated Br commemorative medal by Francesco Broggi, without signature (44,47g/47mm) C:XF s...
Olaszország 1941. "A.A.S. Incontro Femminile di Nuoto e Tuffi Italia-Ungheria - San Remo - Piscina Lido Mediterraneo - 24 Agosto 1941. XIX" san remoi női búvár- és úszó találkozó, részben festett Cu lemezplakett, hátoldalán csavarokkal. Szign.: S. Johnson (93g/137x118mm) T:2 patina, festés kopott / Italy 1941. "A.A.S. Incontro Femminile di Nuoto e Tuffi Italia-Ungheria - San Remo - Piscina Lido Me...
Orosz Birodalom ~1785. "II. Katalin / Méltó" Br emlékérem. Szign.: T. Ivanov (63,64g/53mm)T:1- / Russian Empire ~1785. "Catherine II / Worthy" Br commemorative medal. Sign.: T. Ivanov (63,64g/53mm) C:AU
Orosz Birodalom 1883. "III. Sándor koronázása Moszkvában" Ag zseton (5,9g/26mm) T:2,2- ph. / Russian Empire 1883. "Coronation of Alexander III in Moscow" Ag commemorative jeton (5,9g/26mm) C:XF,VF edge error