160 000 HUF
29
cca 1910 Zsolnay női akt lepellel, Formába öntött keménycserép színes festett eozinmázzal, jelzett, apró máz kopással, talapzaton máz alatti hajszál repedéssel, tervezője: Jehring Aranka, m:35 cm / cca 1910 Zsolnay nude woman with veil, eosin glazed earthenware, with very small damage, with hairline crack under the glaze, on pedestal, designed by Aranka Jehring, h: 35 cm