20 000 HUF
cca 1835 Jan Osolsobie (?-?) - Eduard Gurk (1801-1841): Báthorit szabadítja Kinisi a' Kenyérmezőn Oct. 13-án 1479. Ő Királyi Apostoli Felségének, V. Ferdinándnak Magyarország Királyának, Ausztria Korona Örököségnek ajánlja legmélyebb's legalázatosabb tisztelettel ajánlja Tomala Ferdinánd. Pest, Tomala Ferdinánd. Papír, színezett litográfia, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 49x64 cm / Coloured lithography, on paper, in passe-partout, glassed wooden frame.