1818 R(ichard) B(right) (1789-1858) -J(ohn) Pye (1782-1874): Varasdin from the Murakos, Richard Bright: Travels from Vienna through Lower Hungary, rézmetszet, papír, foltos, paszpartuban, 14x20 cm./ 1818 R(ichard) B(right) (1789-1858) -J(ohn) Pye (1782-1874): Varasdin from the Murakos, Richard Bright: Travels from Vienna through Lower Hungary, copper engraving, paper, spotty, in paspartu. 14x20 cm...
cca 1835 Jan Osolsobie (?-?) - Eduard Gurk (1801-1841): Báthorit szabadítja Kinisi a' Kenyérmezőn Oct. 13-án 1479. Ő Királyi Apostoli Felségének, V. Ferdinándnak Magyarország Királyának, Ausztria Korona Örököségnek ajánlja legmélyebb's legalázatosabb tisztelettel ajánlja Tomala Ferdinánd. Pest, Tomala Ferdinánd. Papír, színezett litográfia, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 49x64 cm / Coloured ...
cca 1835 Jan Osolsobie (?-?) - Eduard Gurk (1801-1841): Buda várának diadalmas ostrommal visszavétele Sept 2-án 1686. Ő Királyi Apostoli Felségének, V. Ferdinándnak Magyarország Királyának, Ausztria Korona Örököségnek ajánlja legmélyebb's legalázatosabb tisztelettel ajánlja Tomala Ferdinánd. Pest, Tomala Ferdinánd. Papír, színezett litográfia, üvegezett fa keretben, paszpartuban, apró kopásnyommal...
cca 1835 Jan Osolsobie (?-?) - Eduard Gurk (1801-1841): Zrínyi Miklós vitéz halála Szigetvárnál Sept. 8 dikán 1566. Ő Királyi Apostoli Felségének, V. Ferdinándnak Magyarország Királyának, Ausztria Korona Örököségnek ajánlja legmélyebb's legalázatosabb tisztelettel ajánlja Tomala Ferdinánd. Pest, Tomala Ferdinánd. Papír, színezett litográfia, üvegezett fa keretben, paszpartuban, foltos, 49x64 cm / ...
1850 Az eszéki kalapgyártó céh mesterlevele a város rézmetszetű képével. Szép állapotban. / Guild warrant of the Essek hat-maker guild. Copper plate engraving. 45x38 cm