240 000 HUF
Ezüst (Ag.) historizáló karos gyertyatartópár, jelzett, mesterjeggyel (JL), levehető felső résszel, m:52 cm több helyen sérült, nettó (együtt a kettő):1630 g / Silver (Ag.) candlestick pair, hallmarked, with master mark (JL), h: 52 cm, with small damages, total net weight: 1630 g