12102.
30. Closed major auction
Maps
26 000 HUF
18
1848 Átnézeti térkép a' magyar közlekedési ügy rendezésérüli javaslathoz. Pozsony, Mangold Károly Könyomdájából. gróf Széchenyi István, Gróf: Javaslat a magyar közlekedési ügy rendezésérül c. művének melléklete. Háromszínű réznyomat, vásznon. Hozzá korabeli egészvászon tokkal. A tervezett magyar vasútvonalak nyomvonalaival 46,5x34,5 cm / Plan of the future railway system of Hungary. Copper plate engraving.