12017.
30. Closed major auction
Military
20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
1909 Óbudai hadtengerész bál emlékére, 1909. február 16, az első sorban két tiszttel, kitüntetésekkel, nagyméretű fotó kartonon. Bp., Knöpfler Gyula, a karton hullámos, foltos, a fotó felületén kopásnyomokkal, az egyik sarkánál és a felületén sérüléssel, 20x27 cm/ 1909 Zur Erinnerung an den Marineunteroffiziersball zu Óbuda am 16-ten Februrar 1909., Óbuda, Memory of marinerball, 1909., photo on board, Bp., Knöpfler Gyula, the board spotty, the photo worn, a damaged, 20x27 cm.