22 000 HUF
Neogrády Antal (1861-1942): Édes kis Margitkám München 1890. Akvarell, papír, foltos, jelzett (Tonid), 15×8 cm. Az akvarell egy Neogrády Antal által írt hosszú levél (négy oldalas) első oldalán szerepel. A címzett felesége Telepy Margit (Telepy Károly festő lánya). Kis szakadással és folttal. 18×13 cm