8 000 HUF
1900 Gyümölcskertész. X. évf. 1-24. szám. Teljes évfolyam. Szerk.: Rudinai Molnár István. Bp.,1900, Athenaeum, 1 t. (Színes műmelléklet, litográfia)+X+278 p. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal, hibás kötéssel, a 23. számot a 278. oldal után kötötték be (253-262.)