8 000 HUF
1901 Gyümölcskertész. XI. évf. 1-24. szám. Teljes évfolyam. Szerk.: Rudinai Molnár István. Bp.,1901, Athenaeum, VIII+206 p. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli átkötött félvászon-kötés, színes műmelléklet nélkül.