8 000 HUF
1906 Gyümölcskertész. XVI. évf. 1-24. szám. Teljes évfolyam. Szerk.: Rudinai Molnár István. Bp.,1906, Athenaeum, 1 t. (Színes műmelléklet, litográfia)+IX+370 p. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli reklámokkal. Korabeli átkötött félvászon-kötés.