Gerlach, Martin: Die Pflanze in Kunst und Gewerbe. Stilischer Teil. Wien, 1886. Gerlach & Schenk, 95 db nagyméretű, nagyrészt litografált és részben heliogravűr táblákkal. Szecessziós növénydíszítéseket ábrázoló képekkel. Kiadói félvászon kötésben, tartalommal, címlappal, képjegyzékkel. Összességében jó állapotban, / With 95 large lithographic tables. Mostly lithographies, some heliogravures pl...
Gerlach, Martin: Die Pflanze in Kunst und Gewerbe. Wien, 1886. Gerlach & Schenk, 90 db nagyméretű, nagyrészt litografált és részben heliogravűr táblákkal. Kiadói, kissé sérült félvászon kötésben, tartalommal, címlappal, képjegyzékkel. Összességében jó állapotban, / With 90 large lithographic tables. Mostly lithographies, some heliogravures plus table of contents and inner cover. In slightly dam...
1898 Emlékbeszéd Istenben boldogult felséges Erzsébet királyné fölött, tartotta Dr. Frank József rabbi a muraszombati izraelita hitközség templomában, újrakötött, borítólap hiányzik, 12p
1898 A Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara jelentése a kereskedelemügyi magyar királyi minister úr ő nagyméltóságához a kereskedelmi, ipari és forgalmi viszonyairól az 1897-ik évben. Bp., 1898, Pesti Könyvnyomda Rt., V+424 p. Átkötött félvászon-kötés, javított gerinccel, kissé foltos borítóval, márványozott lapélekkel, de belül jó állapotban.
1899 Gyümölcskertész. IX. évf. 1-24. szám. Teljes évfolyam. Szerk.: Rudinai Molnár István. Bp.,1899, Athenaeum, VIII+1 t. (Színes műmelléklet, litográfia)+284 p. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli átkötött félvászon-kötés, 115/116. lap javított.
cca 1900-1910 Tusnád-fürdő. Fekete-fehér fotókból álló leporelló. Brassó-Tusnád-Százsváros, Adler Alfréd fényképész, 3 t. (Panorámafotó)+ 13 t. Kiadói papírkötésben, kissé szakadozott borítószélekkel. / Baile Tusnad, leporello album, with small tears