1914 Útmutató a magyar és közös közlekedési vállalatok hivatalos menetrendkönyve. Nyári menetrend. Tartalmazza: A magyar és a közös vasutak s hajózási vállalatok menetrendeit, valamint e vasutak személy- és podgyászdíjszabásait. Szerk.: Ring Izsó. Bp.,1914, "Globus"-ny. Rengeteg korabeli reklámmal. Kiadói papírkötésben, kissé sérült borítóval, de belül jó állapotban. Benne Magyarország vasúti tér...
cca 1920 A Paris tengerjáró hajó átnézeti képe és prospektusa. Nagyméretű, kihajtható leporelló, / Plan-Coupe du nouveau paquebot Paris. Large leporello
Budapest Székesfővárosi Állatkert rövid útmutatója. Képes díszkiadás. Bp., 1927, Magyar Földrajzi Intézet. Kiadói illusztrált papírkötés, számos fekete-fehér fotóval illusztrálva, korabeli reklámokkal, kihajtható térképpel. 64p. Jó állapotban.
1928 Tőzsde papírok zsebkönyve. Tartalmazza a budapesti tőzsdén jegyzett összes értékpapírok alaptőke tartalékalapját, részvényszámát, névértékét, tőzsdei kötésegységét és osztalékát. 24p.
1928 Ungvár, Podkárpátská Ruszi Orvosok és Gyógyszerészek 1928. január 21.-én rendezett Reprezentációs báljának díszesmeghívója és táncrendje, magyar, cseh és ruszin nyelven, Ungvár/Užhorod, Lito. Lám Užhorod, litografált díszítéssel (jelzett (Erdélyi)), 29x40 cm, 23x7 cm.
Kassay József - Frőlich Pál: Családi- és lakóház tervek. 54 lap. Bp. 1928. Műszaki Könyvkiadó. Címlap, 54 t. /Építési tervek gyűjteménye. Szerk. Károlyi Sándor. Ritka. Borító kissé megviselt, de a lapok jó állapotban. 34x49 cm
1929 Drágakövek. Kis anthologia Hugo Victor gondolataiból. A Gutenberg Vállalat ajándéka Hugo Victor előfizetői számára. Bp.,[1929], Gutenberg Könyvkiadóvállalat-Christensen és Társa, (Globus-ny.), 16 p. Papírkötés, kis szakadással a borítón. "Ebből a kis anthológiából a Gutenberg Könyvkiadóvállalat csak számozott példányokat állított elő, amelyek könyvárusi forgalomba nem kerültek. Ez a példány...