8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Szendrői Brankovics György: Shakespeare jellemképei. I-II. kötet. (Egyben.) Bp.,1873-1878, Kertész József-Aigner Lajos, 8+156+4+152 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval. A szerző, szendrői Brankovics György (1843-1930) által dedikált