11086.
31. Closed major auction
Ceramics
18 000 HUF
46,63 EUR, 51,43 USD
Simó Ágoston (1925-2011): Egyedi mintázatú kerámia váza, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 20 cm