10014. 31. Closed major auction Paintings and graphics
20 000 HUF
0 HUF
Fesztyné Jókai Róza (1861-1936): Velence, pasztell, karton, jelzett, foltos, sérült, üvegezett fa keretben, 43×45,5 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk