10015. 31. Closed major auction Paintings and graphics
28 000 HUF
0 HUF
Gaál Ferenc (1891-1956): Anya gyermekével. Olaj, karton, festék hibákkal, jelzett, sérült keretben, 31×24 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk