11031. 32. Closed major auction Art, antiquities
16 000 HUF
0 HUF
Légy a pókhálóban, monogramos ezüst (Ag.) pénztárca bőr belsővel, fém belső szerelékkel és lánccal, jelzés nélkül, kis sérülésekkel, kopásokkal, 16.,5×8×1,5 cm, bruttó 210 g
Photo of the item taken by : turóczi_márk