cca 1900 Johann Lötz Witwe, Klostermühle irizáló díszváza, tetején réz montírozással, jelzés nélkül, hibátlan, m: 25 cm / cca 1900 Johann Lötz Witwe, Klostermühle iridescent vase with copper inlays, without hallmark, h: 25 cm
Lalique "Loriol" tál, formába öntött, csiszolt és maratott kristályüveg, jelzett (Lalique France), XX. század második fele, talpán karcos / Lalique "Loriol" bowl (Vase), hallmarked, m:13 cm, 30×21 cm
Iittala vízimadár, finn asztali üvegdísz, fújt, kézzel festett, jelzés nélkül, ismertető füzettel, apró kopással, 22,5x8,5x10,5 cm / Iittala waterfowl, Finnish table glassware, blown glass, handpainted, without hallmark, with minor signs of use, in good condition, 22,5x8,5x10,5 cm
Moser Jose Cire Royo fújt díszváza, gazdag zománc festéssel, jelzett, kopás nyomokkal, m: 22 cm / Moser Jose Cire Royo vase, with hallmark, with small wears
Moser borostyánsárga váza, formába öntött, jelzett, alján karcolásokkal, m: 12,5 cm / Moser yellow vase, with hallmark, with small scratches at the bottom
cca 1900 címeres emlék pohár hengeres két rétegű színtelen üveg, maratott, rubinpác festéssel, "Emlékül" felirattal, kopott apró karcolásokkal, csorba nélkül, m:12,5 cm
cca 1900 címeres emlék pohár hengeres két rétegű színtelen üveg, maratott, rubinpác festéssel, "Emlékül" felirattal, kopott apró karcolásokkal,belső peremén nagyon apró csorbával, m:12 cm