11918.
32. Closed major auction
Maps
12 000 HUF
9
1872 Halácsy Sándor (1837-1885): "Pest Buda közt fekvő Szt. Margit Sziget térképe", német nyelven, színes litográfia, Buda, M. Kir. Állam Nyomda, üvegezett fa keretben, jó állapotban, 67x54 cm.