11840.
32. Closed major auction
Military
4 000 HUF
cca 1917 "Erinnerung an den Weltkrieg 1914-1917(!)", feliratos, osztrák császári címerrel díszített porcelán pipafej, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 6×5×3 cm