1931 III. osztályú Tiszti Katonai Szolgálati Jelet adományozó okirat Éder Győző (1890-1980) m. kir. ny. huszár őrnagy, altanácsnok részére, fejléces, angyalos nagycímeres papíron, szárazpecséttel, Gömbör Gyula (1886-1936) hadügyminiszter (1929-1936), későbbi miniszterelnök (1932-1936) sajátkezű aláírásával.
1931 Báró Cumin Artúr (1889-1952) m. kir. honvéd százados, későbbi ezredes, a Mária Terézia Rend lovagkeresztjének tulajdonosáról készített litografált nagyméretű emléklap, plakát, az 1916-os zarkowi harcokban tett bátorsága emlékére kiadva, 46×31 cm
1936 Szolgálati időm emlékére. Katonai emléklap Horthy Miklós képével. Nagyméretű, igényes, üvegezett keretben. Hátoldalán felirat. / Military warrant. 51x63 cm
1938 Bp., Molnár Aladár magyar királyi alezredesnek szóló érdemrend adományozó levél, rajta Rőder Vilmos (1881-1969) honvédelmi miniszter aláírásával, valamint Molnár Aladár képével, 13×8 cm
1938 Magyar Szárnyak. Szerk.: Jánosy István. 1. évf. 1-6. szám. Teljes első évfolyam. Bp., Elbert és Társa-ny.-Kalász-Könyvkiadó Rt.-ny., 48+56+56+60+52+4+5-92+8 p. Korabeli kopottas félvászon-kötésben, az elejére I. évf. 3. szám papírborítóját kötötték, a többi papírborító hiányzik, a 6. szám 5. oldallal indul. Suttai János szakaszvezető pilóta névbejegyzésével a I. évf. 3. szám 1. oldalán.
1939-1942 II. világháborúban harcolt és elesett Wehrmacht őrvezető (Obergefreite) irat és katonai hagyatéka. Személyes okmányok mellett fényképek, katonai okmányok, katonakönyv, elismerések, halálozási értesítő, kitüntetések, némelyik bontatlan, új állapotban. Vaskereszt, Ostmedaille, Sturmabzechen, mind dokumentumokkal. / 1939-1942 Legacy of a Wermacht soldier, who fought in World War II and d...