11950. 32. Closed major auction Printed Materials
5 000 HUF
0 HUF
1912 Muschong buziási gyógyfürdője, 6. sz., a gyógyfürdő vendégeinek hivatalos névjegyzéke 1912. június 30-tól július 6-ig, kis sérülésekkel, 8 p.
Photo of the item taken by : moldován_péter