10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
1936 Die Olympischen Spiele 1936. 1-2. köt. 2 db gyűjtőkép album kevés hiánnyal, érdekes leírásokkal. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.