5 000 HUF
Petrovics Elek: Újakról és régiekről. Művészeti dolgozatok. Bp.,1923, Amicus, 128 p.+ 16 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, volt könyvtári példány. Számozott (100/39.) példány. A szerző, Petrovics Elek (1873-1945) művészettörténész, művészeti író, a Szépművészeti Múzeum igazgatója által dedikált./ Linen-binding. Numbered (100/39.) copy. Signed by the author.