15311. 32. Closed major auction Books: Film
3 000 HUF
0 HUF
1949 Filmművészeti évkönyv. XXX. évf. Szerk.: Lajta Andor. Bp., 1949, Szerzői kiadás,413+1 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval és gerinccel.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor