15168.
32. Closed major auction
Books: Gastronomy and Gardening
4 000 HUF
16
Rázga Zoltán: A sörfőzésről. Kőbánya, 1942, Dreher-Haggenmacher Első Magyar Részvényserfőzde Rt.,(Kir. M. Egyetemi Nyomda), 129+3 p. Szövegközti illusztrációkkal. Későbbi átkötött kissé kopott félvászon-kötésben, jó állapotban.