20 000 HUF
11
Adolf Hitler: Mein Kampf. Zwei Bände in einem Band. Ungekürzte Aufgabe. München, 1938, Zentralverlag der NSDAP, Fr. Eher Nachf, (Wien, Waldheim-Eberle A.G.-ny.),1 t.(címkép)+XXVI+6+781+11 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, fekete egészvászon-kötés, jó állapotban. / Gilt linen-binding, in German language. In good condition.