16 000 HUF
41,45 EUR, 45,71 USD
Attilio Vigevano: La Legione Ungherese in Italia. (1859-1867.) Roma, 1924, Liberia dello Stato, XVI+230 p.+6 t.(térkép-melléklettel.) Olasz nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel. Antonio Widmar/Vidmár Antal (1899-1980) irodalomtörténész, műfordító, az olasz királyi követség sajtófőnökének saját kezű ajándékozási soraival Benda Jenő (1882-1944) író, újságíró, a Pesti Hírlap főszerkesztője részére./ Paperbindig, with worn and spotty cover, little bit damaged spine. In Italian language. With dedication of Antonio Widmar (1899-1980) literary historian and transletor, the press agent of the Italian Royal Embassy to Jenő Benda (1882-1944) writer, journalist, editor in chef.