12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Thaly Kálmán: Gróf Eszterházy Antal kuruc generális tábori könyve. 1706-1709. Függelék: Gróf Eszterházy Dániel tábornok jegyzőkönyve, 1708. Bp.,1901, MTA, XVIII+2+2032 p. Későbbi átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötésben, az elülső papírborítót bekötötték, a borítója kissé kopottas, a gerincen kis sérüléssel, intézményi bélyegzéssel, címkével, de egyébként jó állapotban./ Half-leather-binding, with little bit worn cover, and little damage on the spine, but the other things are okay. In Hungarian language.