10 000 HUF
1893 Erdőrendezéstan I-II. folyam. hn.,1893, nyn., 196+4+12; 222+10 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés,kopott borítóval, belül jó állapotban. Stencilezéssel sokszorosított selmecbányai erdészeti jegyzet. A jegyzet végén: Koller János tanársegéd.