6 000 HUF
Hajnik Imre: Egyetemes európai jogtörténet. 1. köt.: Középkor. Bp., 1896, Eggenberger. Kissé foltos címlappal, ceruzás aláhúzásokkal, kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban./ Half-linen-binding, with worn cover. In Hungarian language.