16 000 HUF
[Klapka György]: Memoiren von Georg Klapka. April bis October 1849. Leipzig, 1850, Otto Wigand, 1 (Klapka György kőnyomatos mellképe) t.+XXXIV+422+2 p.+1 t. (A komáromi hadszíntér kőnyomatú térképe.) Első kiadás. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, egy térkép hiányzik./ First edition. In German language. Half-leather-binding, with little bit worn cover, little bit spotty pages, one map lost.