26 000 HUF
Köppen, Fedor (von): Az európai haderők ismertetése. 118 legfinomabb kivitelű szinnyomatu képpel és 48 szövegbeli ábrával Knötel Rikárd-tól és magyarázó szöveggel ifjak és öregek számára --tól. (Átdolgozás németből.) Bp. (1891.) Lauffer Vilmos. 3 +140 h. 18 kihajt., színes tábla. Szövegközti rajzokkal. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti litografált címlap felhasználásával., a címke kopott. Ritka!/ Fedor von Köppen: The description European armies. Half-linen-binding, with using the original litograhed title page, with worn cover. In Hungarian language. Rare!