5 000 HUF
Sólyomvári Mihály: Mint közlegény a vérmezőkön. A papírborító rajza Gerstenkorn Béla munkája. Sopron,1934, Székely és Társa, 280 p. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, néhány foltos lappal. A szerző, Sólyomvári (Stanitz) Mihály által a bátyjának dedikált példány, dátumozva (1934. dec. 14.)/ Gilt linen-binding, with some spotty pages. Signed by the author the his brother. In Hungarian language.