15203.
32. Closed major auction
Books: Natural sciences, Medicine
8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Teleki Pál: A gazdasági élet földrajzi alapjai. Írta, részben pedig tanári előadásai jegyzetéből Koch Ferenc és Kádár László közreműködésével sajtó alá rendezte gróf - -. 1-2. kötet. Bp., 1936., Centrum, 320+1 p.+I-XIV t.+2 kihajtható térképmelléklet;321-751 p.+XV-XXXIV t.+2 kihajtható térképmelléklet. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.