20 000 HUF
[Petrus Victorius (Piero Vettori (1499-1585))]: Petri Victorii Variarum et Antiquarum Lectionum Libri XXXVIII. Quibus veterum tum Graecorum tum Latinorum loci quamplurimi difficiliores aut emendatur aut explicantur Omnibus qui politioribus studiis delectantur, lectu tam utiles quam jucundi. Argentorati (Strassburg), M.DC. IX. (1609), Lazari Zetzneri, 36 sztl.+1061 p.+46 sztl. lev. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötés, sérült borítóval és gerinccel, kopott, foltos borítóval, sérült elülső kötéstáblával, foltos lapokkal. /In leather-binding, with damaged spine and cover, with spotty pages, in Latin language,