15 000 HUF
23
Márai Sándor: Kaland. Színmű három felvonásban. Hincz Gyula rajzaival. Bp.,1940,Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt.,(Hungária Nyomda Rt.), 122+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, a címlapon kis sérüléssel. Dr. Ürögdi György (1904-1987) történész magánkönyvtári bélyegzőivel a címlapon. Számozott (125./1000) és a szerző által aláírt, valamint dedikált példány./ Linen-bindin,with little bit spotty cover, with little damage on the title page. Signed by the author, numbered (125./1000) copy and autograph signature of the author. In Hungarian language.