5 000 HUF
Prohászka Ottokár: A diadalmas világnézet. Esztergom, 1906 Buzárovits Gusztáv, XII+291+1 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal a borítón és a gerincen. A szerző, Prohászka Ottokár (1858-1927) katolikus püspök, író, filozófus, teológus, egyetemi tanár dedikációjával, dátumozva./ Half-linen-binding, with worn cover. Signed by the author.