4 000 HUF
Prohászka Ottokár: Föld és ég. Kutatások a geologia és theologia érintkezÅ‘ pontjai körül. Esztergom, 1912, Buzárovits Gusztáv, VIII+522+2 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borÃtóval, a hátsó kötéstáblán kis sérüléssel, 448-449. oldalak foltosak. A szerzÅ‘, Prohászka Ottokár (1858-1927) katolikus püspök, Ãró, filozófus, teológus, egyetemi tanár dedikációjával./ Half-linen-binding, with worn cover. In Hungarian language. Signed by the author.