6 000 HUF
Bertalan Imre: Vasútépítés. I-II. kötet. Építő munkavezetők könyvtára. XXVIII-XXX.,XXXIII-XXXV. kötet. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Budapesti Építő Mesterek, Kőmíves-, Kőfaragó- és Ács mesterek ipartestülete. Bp.,1911, Ifj. Nágel Ottó, (Stephaneum-ny.), 216+256 p. Szövegközti ábrákkal. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben, az első kötet címlapján kis folttal.