15014.
32. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
Demerácz Nep(omuk) János: A magyar királyság állaprajza. Pécs, 1862, Bittermann-ny., 248 p. Későbbi átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kis szakadással a címlapon, foltos lapokkal./Half-linen-binding, with little bit damaged title page, with little bit worn cover.