15008.
32. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
10 000 HUF
K. Nagy Sándor: Biharvármegye földrajza. Nagyvárad város leírásával és Magyar Királyság rövid áttekintésével. Kiadja a "biharmegyei és nagyváradi tanszermúzeum." Nagyvárad, 1886, Hügel Ottó, 10+229+5 p. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kopott borítóval, kopott és sérült gerinccel. A címlapon jelzett térkép nem jelent meg./Sándor K. Nagy: Geography of Bihar/Bihor County. With description of Nagyvárad/Oradea/Großwardein and a short overview of the Hungarian Kingdom. Nagyvárad/Oradea/Großwardein, 1886, Otto Hügel. Gilt leather-binding, with worn cover and damaged spine. The map didn't came out. In Hungarian language.