15007.
32. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
12 000 HUF
Némethy Lajos: Emléklapok Esztergom múltjából. Kiadja: az Esztergom-vidéki Régészeti és Történelmi Társulat. Esztergom, 1900, Buzárovits Gusztáv-ny., 1 t.(címkép)+VIII+416+XXVII p.+4 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Buzárovits G.-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval, három lapon szakadással (338-345. p.)/ Gilt linen-binding, with little bit worn, and spotty cover, three page damaged. Hungarian language.