15019.
32. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
Schoener Rajnold: Róma. 290 eredeti rajzzal. Ford. Yartin József. Bp. (1898.) Athenaeum. III, 287 l. Gazdag képanyaggal illusztrált. DÃszes, dúsan aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, Jó állapotban/ Gilt linen-binding, with many illustration, in Hungarian language. In good condition.