Osztrák-Magyar Monarchia / Neuberger Rudolf (1861-1916) 1915. "II. Vilmos - Ferencz József / Limanowai csata" Br emlékérem (59,14g/50mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Wilhelm II - Franz Joseph / Battle of Limanowa" commemorative Br medallion. Sign: Rudolf Neuberger (59,14g/50mm) C:AU
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1916. "7. Huszárezred" zománcozott fém sapkajelvény, hátoldalán "ARKANZAS" gyártói jelzéssel (23x27mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1916. "7th Hussar Regiment" enamelled metal cap badge with "ARKANZAS" makers mark on back (23x27mm) C:AU
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. "Császári és Királyi Légierő" fém jelvény függőleges tűvel, hátoldalán "ARKANZAS" gyártói jelzés (60x66mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. "K.u.K. Luftfahrtruppe" metal badge with vertical pin, with "ARKANZAS" makers mark on reverse (60x66mm) C:XF
1916. "A Polgári Hadi Érdemkereszt III. osztálya" zománcozott, jelzett Ag kitüntetés, a hátlapon koszorú "WW" gyártói jelzéssel. (45x45mm) T:1- / Hungary 1916. "War Cross for Civil Merit, IIIrd Class" enamelled, hallmarked Ag decoration, with "WW" maker's mark on the reverse side of the wreath (45x45mm) C:AU NMK 290.
1916-1918. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel" zománcozott Ag kitüntetés hadiszalagon, fémjel a karikán és a fülön T:2 hátoldalán javított zománc Hungary 1916-1918. "Cross for Military Merit, 3rd class with war decoration" enamelled Ag decoration on wartime ribbon, hallmarked on ring and ear C:XF repaired enamell on reverse NMK 175.
Székely Károly (1882-1941) 1917. "A Hadirepülőgép kiállítás emlékére" egyoldalas Zn emlékérem (95,82g/59mm) T:1- kis patina / Hungary 1917. "A Hadirepülőgép kiállítás emlékére (In memory of the Warplane Exhibiton" one-sided Zn commemorative medallion (95,82g/59mm) C:AU small patina