30647.
32. Closed major auction
Numismatics literature, documents and letters
90 000 HUF
Kisfaludi Kassics Ignác: Érdem koszorúk, vagy értekezés A' Felséges Austriai, Császári és Királyi uralkodó Házat illető Jeles Rendekrűl, megtiszteltetésekrűl és jutalmazásokrúl, toldalékkép pedig most virágzó egyéb Jeles Rendekrűl is. Szerkezette és kiadta: - -. Bécs, 1840, Hirschfeldi Stöckholczer József, VII+350 p.+ IX t. (színes litográfiák.) Aranyozott gerincű kissé kopott félvászon-kötésben, jó állapotban.