10000. 32. Closed major auction Paintings and graphics
16 000 HUF
10
0 HUF
Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Bodajki templom 1922. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, enyhén gyűrött, üvegezett keretben, 16×21 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk