10012. 32. Closed major auction Paintings and graphics
60 000 HUF
0 HUF
Borsos Miklós (1906-1990): Illés Endre: Festett egek, színházi plakátterv, tus, jelzett ("BM"), papír, üvegezett fa keretben, 69,5×49,5 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk